SEPTEMBER 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Bjerkebekk - Privat arrangement - utlånt Utleie 1 sep 12:00 1 sep 18:00
Kick-off Birkelunden Flokken 3 sep 18:00 3 sep 20:00 Birkelunden, Ski sentrum
Foreldremøte og troppsmøte Troppen 9 sep 18:30 9 sep 20:00 Speiderhuset
Bevermøte - Kniv og bli kjent Beverne 10 sep 17:30 10 sep 18:30 Speiderhytta
Flokkmøte - Knuter I Flokken 11 sep 18:00 11 sep 19:30 Speiderhuset
Foreldremøte Flokken 11 sep 18:00 11 sep 19:30 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 16 sep 18:30 16 sep 20:00 Radiostasjonen på Hebekk
Flokkmøte - Pakking av sekk Flokken 18 sep 18:00 18 sep 19:30 Speiderhuset
Dugnadstur til Bjerkebekk Flokken 21 sep 11:30 22 sep 13:00 Bjerkebekk
Patruljemøte/Aspirantmøte Troppen 23 sep 18:30 23 sep 20:00
Bevermøte - Knivmerke Beverne 24 sep 17:30 24 sep 18:30 Speiderhytta
Flokkmøte - Knuter II Flokken 25 sep 18:00 25 sep 19:30 Speiderhuset

OKTOBER 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Ikke møte - høstferie Flokken 2 okt 18:00
Troppsmøte Troppen 7 okt 18:30 7 okt 20:00
Bevermøte - pakking av sekk Beverne 8 okt 17:30 8 okt 18:30 Speiderhytta
Flokkmøte - Knuter III Flokken 9 okt 18:00 9 okt 19:30 Speiderhuset
Gruppeleir Flokken 11 okt 17:00 13 okt 15:00
Halsnes Troppen 11 okt 17:00 13 okt 14:00
Gruppeleir Beverne 12 okt 10:00 13 okt 15:00 Halsnes
Troppsmøte Troppen 14 okt 18:30 14 okt 20:00
Flokkmøte - Kart og kompass I Flokken 16 okt 18:00 16 okt 19:30 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 21 okt 18:30 21 okt 20:00
Bevermøte - knuter Beverne 22 okt 17:30 22 okt 18:30 Speiderhytta
Flokkmøte - Kart og kompass II Flokken 23 okt 18:00 23 okt 19:30 Speiderhuset
Førerpatruljetur Troppen 26 okt 18:30 27 okt 20:00
Patruljemøte/Aspirantmøte Troppen 28 okt 18:30 28 okt 20:00
Flokkmøte - Lage gapahuk I Flokken 30 okt 18:00 30 okt 19:30 Spederhuset

NOVEMBER 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Tarzan-tur for 4. og 5.-klasse Flokken 1 nov 18:00 2 nov 12:00 Hemmelig
Aspiranttur og patruljetur Troppen 2 nov 12:00 3 nov 12:00
Troppsmøte Troppen 4 nov 18:00 4 nov 20:00
Bevermøte - bålvett Beverne 5 nov 17:30 5 nov 18:30 Speiderhytta
Flokkmøte - Lage gapahuk II Flokken 6 nov 18:00 6 nov 19:30 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 11 nov 18:30 11 nov 20:00
Flokkmøte - Førstehjelp I Flokken 13 nov 18:00 13 nov 19:30 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 18 nov 18:30 18 nov 20:00
Bevermøte - Bålmerke Beverne 19 nov 17:30 19 nov 18:30 Speiderhytta
Flokkmøte - Førstehjelp II Flokken 20 nov 18:00 20 nov 19:30 Speiderhuset
Flokkmøte - Sy merker på skjorter og skjerf Flokken 27 nov 18:00 27 nov 19:30 Speiderhuset
Barfrost Troppen 30 nov 13:00 1 des 13:00 Troppsområdet på Q-hytta

DESEMBER 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Grøtfest og fakkeltog Troppen 2 des 17:45 2 des 20:00
Bevermøte - Opptak og juleavslutning Beverne 3 des 17:30 3 des 18:30 Speiderhytta
Flokkmøte - juleavslutning Flokken 4 des 18:00 4 des 19:30

JANUAR 2020

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Førerpatruljetur og servering på Stallerud Troppen 18 jan 12:00 19 jan 16:00

FEBRUAR 2020

Ingen hendelser ennå